пʼятниця, 19 жовтня 2018 р.

Реєстрація на сайт "Будьте здорові"

19 жовтня розпочалася реєстрація на участь у мережевому навчальному проекті «Будьте здорові!».
Це проект, який виконують учні початкових класів (3-4 кл.). Він на практиці знайомить учнів із складовими людського здоров'я: здоров'я фізичне, психічне, моральне, інтелектуальне, соціальне, екологічне, естетичне.
У ході реалізації проекту учні створять ментальну карту, електронну книгу рецептів «Наше здоров'я та довголіття», словник з теми проекту, спільну презентацію старовинних спортивних ігор народів світу; напишуть розповідь про людей з обмеженими фізичними можливостями, які досягли успіху.
Проект триватиме з 1 по 30 листопада 2018 р.
Для реєстрації у проекті необхідно перейти за посиланням https://sites.google.com/site/budtezdor/registracia

пʼятниця, 4 травня 2018 р.

Cемінар-тренінг «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя математики»

27 квітня 2018 року у приміщенні Березнівського НВК "ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів" відбувся семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя математики» за участі методиста кабінету фізико-математичних предметів Пекарської Лариси Володимирівни і методистів кабінету інформаційно-комунікаційних технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Горницької Оксани Вікторівни та Тимощук Оксани Петрівни.
Упродовж семінару-тренінгу вчителі зареєструвалися як учасники у спільноті «Сервіси Google в освіті» https://plus.google.com/u/0/communiti…/114779115822263143914, здобули навички створення та зберігання документів на Google-диску, створювали опитувальники шляхом використання Google-форми. Розвинули вміння у побудові вікторин, використовуючи сервіс https://kahoot.it. Педагоги отримали початкові навички використання математичних додатків для мобільних телефонів PhotoMath, Math42.
На завершення учасники заходу виконали рефлексію із застосуванням віртуальної онлайн-дошки Linoit, на якій прикріпили електронні стікери із враженнями від роботи за темою зустрічі https://goo.gl/hG1AKU.



Фото Оксаны Тимощук.

четвер, 12 квітня 2018 р.

Семінар-тренінг «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя географії»

      1 квітня 2018 року у приміщенні кабінету інформатики Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №25 Рівненської міської ради відбувся семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя географії» за участі завідувача кабінету природничих предметів Лиса Юрія Володимировича і методистів кабінету інформаційно-комунікаційних технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тимощук Оксани Петрівни та Горницької Оксани Вікторівни.
     Упродовж семінару-тренінгу вчителі зареєструвалися як учасники у спільноті «Сервіси Google в освіті» https://plus.google.com/u/0/communiti…/114779115822263143914, здобули навички створення та зберігання документів на Google-диску, створювали опитувальники шляхом використання Google-форми. Педагоги отримали початкові навички використання Google карт та завершення виконали рефлексію із застосуванням віртуальної онлайн-дошки Linoit, на якій прикріпили електронні стікери із враженнями від роботи за темою зустрічі https://goo.gl/Y4qPXq


Фото Оксаны Тимощук.

середа, 4 квітня 2018 р.

Хто сказав що миловаріння, це заняття виключно для дорослих? Сьогодні я проводила неймовірний майстер-клас із мильного чарування для учнів 2 класу Великоолексинського НВК «школа-сад». Під час роботи майстер-класу школярі дізналися, що для виготовлення мила власноруч потрібно мати мильну основу, форми, кольори та аромати. Діти із величезним захопленням вчилися поєднувати колір, аромат та творити-варити своє власне: найкрасивіше, найкольоровіше та найароматніше мило. Завдяки натуральному складу воно буде ще й корисним для шкіри.
Згодом шматочки готового пахучого мила можна запакувати у милі торбиночки та подарувати близьким.
Хто ще бажає взяти участь у подібному заході?



понеділок, 26 лютого 2018 р.

Реєстрація на апробацію навчального мережевого проекту «Світ інформації та ми».

25 лютого 2018 року розпочалася реєстрація на апробацію у  навчальному мережевому проекті «Світ інформації та ми».
Мережевий навчальний проект виконують учні середніх класів. Проект на практиці знайомить школярів із різними впливами інформації на людей у суспільстві та безпечним поводженням в Інтернеті. У ході реалізації проекту учні створять: карту знань «Види інформації», електронну книгу «Інформація в світі», проведуть опитування серед учнів та вчителів школи на тему «Як захистити себе від негативної інформації в Інтернеті». За підсумками проекту учні створять спільну Google-презентацію «Інформаційна небезпека для дітей», розроблять пам’ятку безпечної поведінки в мережі.
Проект триватиме з 1 по 31 березня 2018 р.
Просимо небайдужих педагогічних працівників, які володіють проектною методикою  долучитися до реєстрації у проекті:  https://sites.google.com/site/informaciavzittiludini/home/reestracia


середа, 14 лютого 2018 р.

Отримала бейдж як організатор заходу в Україні до Дня безпечного Інтернету 2018 (6 лютого 2018 року), який відбувся під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» . Бейдж підтверджує підтримку ідеї Дня Безпечного Інтернету та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю, заохочування дітей та дорослих на створення позитивних можливостей, що існують онлайн, надання знань, навичок та підтримки, необхідних для уникнення ризиків під час користування Інтернетом.